ITT Cannon, LLC MDM-51SH023M2
MDM-51SH023M2 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-51SH023M2
Brief Description
MICRO 51 F 20" RBW JACKS
Datasheet Download
MDM-51SH023M2.pdf
Availability of MDM-51SH023M2
QUANTITY
MDM-51SH023M2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-51SH023M2
Internal Part NumberEIS-MDM-51SH023M2
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-51SH023M2
Related LinksMDM-51, MDM-51SH023M2 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-51SH023M2 Details Description
Related parts for MDM-51SH023M2
CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
IC BUFF DVR LOW V N-INV 20SSOP datasheet.pdf
CBL RIBN 40COND 0.025 GRAY 100' datasheet.pdf
IC DAC 12BIT OCTAL VOUT 14-DFN datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W datasheet.pdf
LENS CLEAR PEARL EMF 18X18MM datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 35V 20% 2312 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
Connector Socket 19 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf