ITT Cannon, LLC MDM-51SHC20K
MDM-51SHC20K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-51SHC20K
Brief Description
MICRO 51C S 3" WHT JACKS
Datasheet Download
MDM-51SHC20K.pdf
Availability of MDM-51SHC20K
QUANTITY
MDM-51SHC20K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-51SHC20K
Internal Part NumberEIS-MDM-51SHC20K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-51SHC20K
Related LinksMDM-51, MDM-51SHC20K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-51SHC20K Details Description
Related parts for MDM-51SHC20K
LENS SMOKE FOR 1.8"WIDE BEZEL datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ10 PG29 datasheet.pdf
IC DAC 8BIT MULT 20-PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 R/A datasheet.pdf
CAP CER 27PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RETRO SD 4M WIRE NPN 5M CABLE datasheet.pdf
CABLE STR-R/A 3POS FMAL/FMAL 2M datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
SOCKET FOR .040 PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN datasheet.pdf