ITT Cannon, LLC MDM-9PH048F-A174
MDM-9PH048F-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-9PH048F-A174
Brief Description
MICRO 9C P 48" RBW FLOAT NI
Datasheet Download
MDM-9PH048F-A174.pdf
Availability of MDM-9PH048F-A174
QUANTITY
MDM-9PH048F-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-9PH048F-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-9PH048F-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-9PH048F-A174
Related LinksMDM-9PH0, MDM-9PH048F-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-9PH048F-A174 Details Description
Related parts for MDM-9PH048F-A174
TRANS NPN 160V 0.6A SSOT-6 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWY 7POS VERT AU datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CAP CER 8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
CREE XP-E BLUE datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 1% 1W MELF datasheet.pdf