TDK Corporation MEA2010PE220T001
MEA2010PE220T001 picture photo
Mfg. Part Number
MEA2010PE220T001
Brief Description
FILTER LC 22PF 100MA 0804
Datasheet Download
MEA2010PE220T001.pdf
Availability of MEA2010PE220T001
QUANTITY
MEA2010PE220T001 Order Process
Ship out your order
Specifications of MEA2010PE220T001
Internal Part NumberEIS-MEA2010PE220T001
TechnologyLC
Number of Channels4
Center / Cutoff Frequency-
Attenuation Value20dB @ 470MHz ~ 2GHz
Resistance - Channel (Ohms)-
Current100mA
ValuesC = 22pF
Package / Case0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.031" (0.80mm)
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MEA2010PE220T001
Related LinksMEA2010P, MEA2010PE220T001 Datasheet, TDK Corporation Distributor
MEA2010PE220T001 Details Description
Related parts for MEA2010PE220T001
SSR OCMOS FET 200MA 1CH NO 6-SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 3A 16MLF datasheet.pdf
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
NETWORK SWITCH datasheet.pdf
BCF 3.81/06/180 SN BK BX datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
KEX11(A)C D datasheet.pdf
CAP FILM 1.5NF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V X2-DFN1006-3 datasheet.pdf
47UF 400V 16X25 datasheet.pdf