TDK Corporation MEM2012F10R0T
MEM2012F10R0T picture photo
Mfg. Part Number
MEM2012F10R0T
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
FILTER 3-TERM SMD
Datasheet Download
MEM2012F10R0T.pdf
Availability of MEM2012F10R0T
QUANTITY
MEM2012F10R0T Order Process
Ship out your order
Specifications of MEM2012F10R0T
Internal Part NumberEIS-MEM2012F10R0T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MEM2012F10R0T
Related LinksMEM201, MEM2012F10R0T Datasheet, TDK Corporation Distributor
MEM2012F10R0T Details Description
Related parts for MEM2012F10R0T
IC GATE NOR 1CH 2-INP SC-70 datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 10POS STR datasheet.pdf
DUCT SLOT PVC DGY 1X3"(6=6') datasheet.pdf
PTC RESETBL 60V/250V .145A RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 9.4A PPAK SO-8 datasheet.pdf
SMARTSLAVE IP67 16 IN/NPN CONN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 40 OHM 8W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS PNL MNT datasheet.pdf