Cantherm MF52C222F3470-G410
MF52C222F3470-G410 picture photo
Mfg. Part Number
MF52C222F3470-G410
Brief Description
THERM NTC 2.2K OHM 1% W/G410
Datasheet Download
MF52C222F3470-G410.pdf
Availability of MF52C222F3470-G410
QUANTITY
MF52C222F3470-G410 Order Process
Ship out your order
Specifications of MF52C222F3470-G410
Internal Part NumberEIS-MF52C222F3470-G410
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Resistance in Ohms @ 25°C2.2k
Resistance Tolerance±1%
B Value Tolerance±1%
B0/50-
B25/503470K
B25/75-
B25/85-
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Power - Max50mW
Length - Lead Wire7.87" (200.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MF52C222F3470-G410
Related LinksMF52C222F, MF52C222F3470-G410 Datasheet, Cantherm Distributor
MF52C222F3470-G410 Details Description
Related parts for MF52C222F3470-G410
RES SMD 215K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC COUNTER SYNCH 4BIT U/D 20-DIP datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
IC USB SERIAL BASIC UART 16QFN datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .102M 31POS datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
PHOTOTRANSISTOR IR 5MM BK LENS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf