FFF MFL12GX120004XX4XX
MFL12GX120004XX4XX picture photo
Mfg. Part Number
MFL12GX120004XX4XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER 1M
Datasheet Download
MFL12GX120004XX4XX.pdf
Availability of MFL12GX120004XX4XX
QUANTITY
MFL12GX120004XX4XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MFL12GX120004XX4XX
Internal Part NumberEIS-MFL12GX120004XX4XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MFL12GX120004XX4XX
Related LinksMFL12GX12, MFL12GX120004XX4XX Datasheet, FFF Distributor
MFL12GX120004XX4XX Details Description
Related parts for MFL12GX120004XX4XX
CONN SOCKET 10-14AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
IC BATT CHARGER LI-ION 10-DFN datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 50V 0.15A 6SMT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
AS-345 STOCK BAG OF 100/ datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 6.19K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 98MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf