FFF MFL22GX010004XX4XX
MFL22GX010004XX4XX picture photo
Mfg. Part Number
MFL22GX010004XX4XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER 1M
Datasheet Download
MFL22GX010004XX4XX.pdf
Availability of MFL22GX010004XX4XX
QUANTITY
MFL22GX010004XX4XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MFL22GX010004XX4XX
Internal Part NumberEIS-MFL22GX010004XX4XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MFL22GX010004XX4XX
Related LinksMFL22GX01, MFL22GX010004XX4XX Datasheet, FFF Distributor
MFL22GX010004XX4XX Details Description
Related parts for MFL22GX010004XX4XX
TRANS PNP 60V 0.5A SOT-23 datasheet.pdf
KIT, PLUG, 50 POS, B SLOT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
VARISTOR 801.5V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES SMD 41.2K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 40W datasheet.pdf
30W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 30W datasheet.pdf