Omron Automation & Safety MIRW-48FG
MIRW-48FG picture photo
Mfg. Part Number
MIRW-48FG
Brief Description
WIDE MIRROR FRONT SURFACE 48"
Datasheet Download
MIRW-48FG.pdf
Availability of MIRW-48FG
QUANTITY
MIRW-48FG Order Process
Ship out your order
Specifications of MIRW-48FG
Internal Part NumberEIS-MIRW-48FG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MIRW-48FG
Related LinksMIRW, MIRW-48FG Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MIRW-48FG Details Description
Related parts for MIRW-48FG
DIODE ZENER 15V 500MW DO35 datasheet.pdf
Connector Receptacle 66 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 3.3V 150W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES SMD 51.1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
ADAPTER PLATE BMK30000/40000 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 44VTLA datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 3W DO204AL datasheet.pdf