Vishay/BCcomponents MKP383322025JDA2B0
MKP383322025JDA2B0 picture photo
Mfg. Part Number
MKP383322025JDA2B0
Brief Description
CAP FILM 250VDC 0.022UF RADIAL
Datasheet Download
MKP383322025JDA2B0.pdf
Availability of MKP383322025JDA2B0
QUANTITY
MKP383322025JDA2B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of MKP383322025JDA2B0
Internal Part NumberEIS-MKP383322025JDA2B0
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance0.022µF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MKP383322025JDA2B0
Related LinksMKP383322, MKP383322025JDA2B0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MKP383322025JDA2B0 Details Description
Related parts for MKP383322025JDA2B0
MEMORY CARD FLASH 20GB datasheet.pdf
RES SMD 464K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 REC datasheet.pdf
RES 100K OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 94NH 490MA 630 MOHM datasheet.pdf
381 TB RIS CLA 55D SOL datasheet.pdf
CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC datasheet.pdf
9POS F R/A .370 4-40 NO BRKT datasheet.pdf
FO C/A SC SC 50/125 ORN datasheet.pdf
Virte -E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf