Vishay/BCcomponents MKP383322025JDM2B0
MKP383322025JDM2B0 picture photo
Mfg. Part Number
MKP383322025JDM2B0
Brief Description
CAP FILM 250VDC 0.022UF RADIAL
Datasheet Download
MKP383322025JDM2B0.pdf
Availability of MKP383322025JDM2B0
QUANTITY
MKP383322025JDM2B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of MKP383322025JDM2B0
Internal Part NumberEIS-MKP383322025JDM2B0
Voltage Proof Test Appl Note
Standard Package1,000
Packaging*
Capacitance0.022µF
Tolerance±5%
ESR (Equivalent Series Resistance)-
Operating Temperature-55°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MKP383322025JDM2B0
Related LinksMKP383322, MKP383322025JDM2B0 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MKP383322025JDM2B0 Details Description
Related parts for MKP383322025JDM2B0
IC MOSFET DRVR LS 4A DUAL 16SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1.5W SC73 datasheet.pdf
RES SMD 4.87 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CAT 6 GSA SHLD PATCH CORD 20' GN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
DIODE ZENER 3V 500MW SOD80 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP FILM 30UF 5% 800VDC RADIAL datasheet.pdf