Vishay/Dale MMA25-034
MMA25-034 picture photo
Mfg. Part Number
MMA25-034
Brief Description
CONN RACK/PANEL 34POS 5A
Datasheet Download
MMA25-034.pdf
Availability of MMA25-034
QUANTITY
MMA25-034 Order Process
Ship out your order
Specifications of MMA25-034
Internal Part NumberEIS-MMA25-034
Connector StyleRack and Panel
Number of Positions34
Number of Positions LoadedAll
Pitch-
Number of Rows4
Number of Columns-
Mounting TypePanel Mount
TerminationSolder Cup
Contact Layout, Typical-
Features-
ColorGreen
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMA25-034
Related LinksMMA2, MMA25-034 Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MMA25-034 Details Description
Related parts for MMA25-034
FIXED IND 1NH 900MA 80 MOHM SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 300MW SMT3 datasheet.pdf
IC DETECTOR MULT SWITCH 32-SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 20% 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
CONN RCPT 36POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
RJ45 VERTICAL LED SHIELDED datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf