TDK Corporation MMZ0603D470CT
MMZ0603D470CT picture photo
Mfg. Part Number
MMZ0603D470CT
Brief Description
FERRITE BEADS / SMD
Datasheet Download
MMZ0603D470CT.pdf
Availability of MMZ0603D470CT
QUANTITY
MMZ0603D470CT Order Process
Ship out your order
Specifications of MMZ0603D470CT
Internal Part NumberEIS-MMZ0603D470CT
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15,000
Category Filters
FamilyFerrite Beads and Chips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMZ0603D470CT
Related LinksMMZ060, MMZ0603D470CT Datasheet, TDK Corporation Distributor
MMZ0603D470CT Details Description
Related parts for MMZ0603D470CT
IC DELAY LINE 5TAP 20NS 8UMAX datasheet.pdf
IC FILTER LOWPASS 8-SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
DISPLAY 7SEGMENT GREEN CA 0.31" datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
OSC XO 44.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 24POS datasheet.pdf
CB1 CUST FOR CATERPILLAR datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 2A 600VAC datasheet.pdf