TDK Corporation MMZ0603F330CT000
MMZ0603F330CT000 picture photo
Mfg. Part Number
MMZ0603F330CT000
Brief Description
FERRITE CHIP BEAD 33 OHM 0201
Datasheet Download
MMZ0603F330CT000.pdf
Availability of MMZ0603F330CT000
QUANTITY
MMZ0603F330CT000 Order Process
Ship out your order
Specifications of MMZ0603F330CT000
Internal Part NumberEIS-MMZ0603F330CT000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesEMC Components
PCN Part NumberMMZ,MPS Series Oct/2014
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
PackagingTape & Reel (TR)
Impedance @ Frequency33 Ohm @ 100MHz
Current Rating150mA
DC Resistance (DCR)1.3 Ohm Max
Filter TypeDifferential Mode - Single
Package / Case0201 (0603 Metric)
Mounting TypeSurface Mount
Height (Max)0.013" (0.33mm)
Size / Dimension0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MMZ0603F330CT000
Related LinksMMZ0603F, MMZ0603F330CT000 Datasheet, TDK Corporation Distributor
MMZ0603F330CT000 Details Description
Related parts for MMZ0603F330CT000
CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONN HEADR 48POS .8MM DL R/A SMD datasheet.pdf
RES 250 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MOD ANT CHIP ZIGBEE 2-100MW SMT datasheet.pdf
GRIP 3/4" .625-.75" MALE 90DEG datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 8.98K OHM 7W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CONN N JACK STR 50OHM SOLDER datasheet.pdf