Rohm Semiconductor MNR04M0APJ223
MNR04M0APJ223 picture photo
Mfg. Part Number
MNR04M0APJ223
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 0804
Datasheet Download
MNR04M0APJ223.pdf
Availability of MNR04M0APJ223
QUANTITY
MNR04M0APJ223 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR04M0APJ223
Internal Part NumberEIS-MNR04M0APJ223
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR04M0APJ223
Related LinksMNR04M, MNR04M0APJ223 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR04M0APJ223 Details Description
Related parts for MNR04M0APJ223
SENSOR 50PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
IC INSTR AMP PROGR PREC 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 270PF 2.5KV NP0 2325 datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12V IN 15V OUT datasheet.pdf
CONN MALE 240POS 8ROW SMD GOLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 103MM datasheet.pdf