Rohm Semiconductor MNR04M0APJ330
MNR04M0APJ330 picture photo
Mfg. Part Number
MNR04M0APJ330
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Datasheet Download
MNR04M0APJ330.pdf
Availability of MNR04M0APJ330
QUANTITY
MNR04M0APJ330 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR04M0APJ330
Internal Part NumberEIS-MNR04M0APJ330
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)33
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR04M0APJ330
Related LinksMNR04M, MNR04M0APJ330 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR04M0APJ330 Details Description
Related parts for MNR04M0APJ330
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC datasheet.pdf
RES SMD 91K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONNECTOR RECEPT 48POS R/A datasheet.pdf
RES 10 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS VERT GOLD .100 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) Terminal Block datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
CAP CER 750PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 220 NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf