Rohm Semiconductor MNR14E0ABJ330
MNR14E0ABJ330 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14E0ABJ330
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206
Datasheet Download
MNR14E0ABJ330.pdf
Availability of MNR14E0ABJ330
QUANTITY
MNR14E0ABJ330 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14E0ABJ330
Internal Part NumberEIS-MNR14E0ABJ330
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)33
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14E0ABJ330
Related LinksMNR14E, MNR14E0ABJ330 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14E0ABJ330 Details Description
Related parts for MNR14E0ABJ330
TVS DIODE 33.3VWM DO220AA datasheet.pdf
CARD EDGE 72POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
60711A104 CUTOFF BLADE datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 16A LPTS datasheet.pdf
RES SMD 21K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 5POS STRGHT SKT datasheet.pdf
DIODE STD REC ISO LEAD 70A DO5 datasheet.pdf