Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ223
MNR14ERAPJ223 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ223
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ223.pdf
Availability of MNR14ERAPJ223
QUANTITY
MNR14ERAPJ223 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ223
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ223
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ223
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ223 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ223 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ223
IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223-5 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 50V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
MODULE IRDA 4MBPS FIR COMPATBL S datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD datasheet.pdf
CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE 275LM RED datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
TOOL DIE SET M22520/5-43 datasheet.pdf
CAP CER 7PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 200PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf