Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ332
MNR14ERAPJ332 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ332
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ332.pdf
Availability of MNR14ERAPJ332
QUANTITY
MNR14ERAPJ332 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ332
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ332
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)3.3k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ332
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ332 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ332 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ332
IC CLK BUFFER 1:2 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.54K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 266MHZ 620BGA datasheet.pdf
RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC datasheet.pdf
CONTROL LOGIC 16 IN 16 OUT 12V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 9.88K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
SU 10.16HP/09/270SF 3.5AG BK datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 1.1A 99 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT PIN datasheet.pdf