Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ334
MNR14ERAPJ334 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ334
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ334.pdf
Availability of MNR14ERAPJ334
QUANTITY
MNR14ERAPJ334 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ334
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ334
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMNR
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)330k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ334
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ334 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ334 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ334
CONN RECEPT PIN .045-.065" .230" datasheet.pdf
TVS DIODE 150VWM 243VC SMA datasheet.pdf
OSC XO 240.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN CHAMP PLUG 60POS .050 R/A datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.55 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS PNL MNT THRU SKT datasheet.pdf