Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ334
MNR14ERAPJ334 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ334
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ334.pdf
Availability of MNR14ERAPJ334
QUANTITY
MNR14ERAPJ334 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ334
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ334
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMNR
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)330k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ334
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ334 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ334 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ334
CONN HEADER 16POS DUAL TIN SMD datasheet.pdf
COVER FOR GPFC125 SERIES PWR SUP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK DIV ISO 8SOIC datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED datasheet.pdf
RES SMD 5.36 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 30W datasheet.pdf