Rohm Semiconductor MNR14ERAPJ684
MNR14ERAPJ684 picture photo
Mfg. Part Number
MNR14ERAPJ684
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206
Datasheet Download
MNR14ERAPJ684.pdf
Availability of MNR14ERAPJ684
QUANTITY
MNR14ERAPJ684 Order Process
Ship out your order
Specifications of MNR14ERAPJ684
Internal Part NumberEIS-MNR14ERAPJ684
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)680k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.024" (0.60mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MNR14ERAPJ684
Related LinksMNR14E, MNR14ERAPJ684 Datasheet, Rohm Semiconductor Distributor
MNR14ERAPJ684 Details Description
Related parts for MNR14ERAPJ684
Crystal 24.5760MHz 30ppm 20pF 30 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf