TE Connectivity Raychem Cable Protection MP-127111-10-8A
MP-127111-10-8A picture photo
Mfg. Part Number
MP-127111-10-8A
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
MP-127111-10-8A.pdf
Availability of MP-127111-10-8A
QUANTITY
MP-127111-10-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of MP-127111-10-8A
Internal Part NumberEIS-MP-127111-10-8A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesMP
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm)
MaterialMetallized Polyester
ColorSilver
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP-127111-10-8A
MP-127111-10-8A Details Description
Related parts for MP-127111-10-8A
RES SMD 16.9 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 3-INP SC-70-6 datasheet.pdf
RES SMD 931K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 130MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
PANEL MOUNT ASSEM 6.35MM YELLOW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
RES 38.4 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
1W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
RES 200 OHM 2/3W 0.01% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf