TE Connectivity Raychem Cable Protection MP-445064-10-8A
MP-445064-10-8A picture photo
Mfg. Part Number
MP-445064-10-8A
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
LABEL ID PRODUCT
Datasheet Download
MP-445064-10-8A.pdf
Availability of MP-445064-10-8A
QUANTITY
MP-445064-10-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of MP-445064-10-8A
Internal Part NumberEIS-MP-445064-10-8A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Computers, Office - Components, Accessories
FamilyLabels, Labeling
SeriesMP
Packaging10000 per Roll
TypeLabel
Label TypeDie-Cut
Label Size1.75" x 0.25" (44.5mm x 6.4mm)
MaterialMetallized Polyester
ColorSilver
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP-445064-10-8A
MP-445064-10-8A Details Description
Related parts for MP-445064-10-8A
CONTACT BATT W/TAB DUAL SPR A/AA datasheet.pdf
IC 5DVR/3RCVR RS232 5V 24-DIP datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 0.8A SOT-23 datasheet.pdf
RELAY REED SPDT 1A 5V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 200MS SNT-4A datasheet.pdf
RES MO 3W 150K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
FILTER OUTPUT MOTOR DRIVE 4A datasheet.pdf
SGE-225-2-1000L 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
HEADER TURRET 2.54MM datasheet.pdf