3M MP2-S180-51M1-C-LR
MP2-S180-51M1-C-LR picture photo
Mfg. Part Number
MP2-S180-51M1-C-LR
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN SOCKET
Datasheet Download
MP2-S180-51M1-C-LR.pdf
Availability of MP2-S180-51M1-C-LR
QUANTITY
MP2-S180-51M1-C-LR Order Process
Ship out your order
Specifications of MP2-S180-51M1-C-LR
Internal Part NumberEIS-MP2-S180-51M1-C-LR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP2-S180-51M1-C-LR
Related LinksMP2-S180-, MP2-S180-51M1-C-LR Datasheet, 3M Distributor
MP2-S180-51M1-C-LR Details Description
Related parts for MP2-S180-51M1-C-LR
XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE datasheet.pdf
CAP FILM 39UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CABLE CX4-CX4 DDR 4CH PLEN 70M datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HDR 33POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf