Omron Automation & Safety MP21Y-30-1500-AS-R
MP21Y-30-1500-AS-R picture photo
Mfg. Part Number
MP21Y-30-1500-AS-R
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SPARE RECEIVER
Datasheet Download
MP21Y-30-1500-AS-R.pdf
Availability of MP21Y-30-1500-AS-R
QUANTITY
MP21Y-30-1500-AS-R Order Process
Ship out your order
Specifications of MP21Y-30-1500-AS-R
Internal Part NumberEIS-MP21Y-30-1500-AS-R
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP21Y-30-1500-AS-R
Related LinksMP21Y-30-, MP21Y-30-1500-AS-R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MP21Y-30-1500-AS-R Details Description
Related parts for MP21Y-30-1500-AS-R
IC REG LDO 5V/ADJ 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 3W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 62V 5W T18 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC HYBRID AUD AMP 100W 2CH 15SIP datasheet.pdf
IGBT 600V 40A 180W TO247 datasheet.pdf
CAP ALUM 39UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf