Artesyn Embedded Technologies MP4-1E-1E-1L-1L-10
MP4-1E-1E-1L-1L-10 picture photo
Mfg. Part Number
MP4-1E-1E-1L-1L-10
Manufacturer
Product Category
AC DC Converters
Brief Description
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Datasheet Download
MP4-1E-1E-1L-1L-10.pdf
Availability of MP4-1E-1E-1L-1L-10
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MP4-1E-1E-1L-1L-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of MP4-1E-1E-1L-1L-10
Internal Part NumberEIS-MP4-1E-1E-1L-1L-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesMP Modular-Configurable AC-DC Power Supply
Featured ProductConfigurable Power Supplies
Configurable Power Supplies – Artesyn
Standard Package1
Category Power Supplies - External/Internal (Off-Board)
FamilyAC DC Converters
SeriesMP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MP4-1E-1E-1L-1L-10
Related LinksMP4-1E-1E, MP4-1E-1E-1L-1L-10 Datasheet, Artesyn Embedded Technologies Distributor
MP4-1E-1E-1L-1L-10 Details Description
Related parts for MP4-1E-1E-1L-1L-10
FUSE GLASS 5A 250VAC AXIAL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 4K EE 8-MSOP datasheet.pdf
RES 680K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 3POS datasheet.pdf
RES 4.22K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 27000UF 20% 10V SNAP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4.6MHZ RRO 6-SOT datasheet.pdf
CABLE 25COND 20AWG SLATE 500' datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 115MA 13.5 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf