Panduit MPMWH32-L0
MPMWH32-L0 picture photo
Mfg. Part Number
MPMWH32-L0
Manufacturer
Product Category
Cable Ties - Holders and Mountings
Brief Description
MASONRY PUSH MT.
Datasheet Download
MPMWH32-L0.pdf
Availability of MPMWH32-L0
QUANTITY
MPMWH32-L0 Order Process
Ship out your order
Specifications of MPMWH32-L0
Internal Part NumberEIS-MPMWH32-L0
Lead Free Status / RoHS Status
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable Ties - Holders and Mountings
SeriesPAN-TY®
TypeSingle Opening
Mounting TypePush In - Ribbed Shaft
Size / Dimension0.58" L x 0.57" W x 1.68" H (14.7mm x 14.5mm x 42.7mm)
For Use With/Related ProductsM, I, S, HS, LH, H, HLM Ties
MaterialNylon, Weather Resistant
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MPMWH32-L0
Related LinksMPMWH, MPMWH32-L0 Datasheet, Panduit Distributor
MPMWH32-L0 Details Description
Related parts for MPMWH32-L0
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
BANANA JACK HIGH TEMP BLK datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 20TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 16.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
POWER ENTRY FILTERED 6A SCREW datasheet.pdf
8322-2 COMBINATION ANVIL datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
RES SMD 3.2K OHM 1/4W 2512 datasheet.pdf
CABLE ASSEMBLY FO OUTDDOR, MM, S datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf