FFF MRP12GX025002XX2XX
MRP12GX025002XX2XX picture photo
Mfg. Part Number
MRP12GX025002XX2XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER .5M
Datasheet Download
MRP12GX025002XX2XX.pdf
Availability of MRP12GX025002XX2XX
QUANTITY
MRP12GX025002XX2XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MRP12GX025002XX2XX
Internal Part NumberEIS-MRP12GX025002XX2XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MRP12GX025002XX2XX
Related LinksMRP12GX02, MRP12GX025002XX2XX Datasheet, FFF Distributor
MRP12GX025002XX2XX Details Description
Related parts for MRP12GX025002XX2XX
RES 390K OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
COUNTER FRAME SZ8 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONNECTOR PIN STRAIGHT SOLDER FL datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X25MM TACH 12VDC datasheet.pdf