FFF MRP22GX350004XX4XX
MRP22GX350004XX4XX picture photo
Mfg. Part Number
MRP22GX350004XX4XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER 1M
Datasheet Download
MRP22GX350004XX4XX.pdf
Availability of MRP22GX350004XX4XX
QUANTITY
MRP22GX350004XX4XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MRP22GX350004XX4XX
Internal Part NumberEIS-MRP22GX350004XX4XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MRP22GX350004XX4XX
Related LinksMRP22GX35, MRP22GX350004XX4XX Datasheet, FFF Distributor
MRP22GX350004XX4XX Details Description
Related parts for MRP22GX350004XX4XX
CAP FILM 1.8UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
IC FILTER LOWPASS 8TH 8-DIP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 20% RADIAL datasheet.pdf
IC SRAM 72KBIT 15NS 100TQFP datasheet.pdf
CONN SMP PLUG STR 50 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf
RES 90K OHM 0.6W 0.02% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 120BGA datasheet.pdf
D-SUB FILTER 15POS IP67 datasheet.pdf