Hirose Electric Co Ltd MS-151/CK-MP(62)
MS-151/CK-MP(62) picture photo
Mfg. Part Number
MS-151/CK-MP(62)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL PRESS ACCY
Datasheet Download
MS-151/CK-MP(62).pdf
Availability of MS-151/CK-MP(62)
QUANTITY
MS-151/CK-MP(62) Order Process
Ship out your order
Specifications of MS-151/CK-MP(62)
Internal Part NumberEIS-MS-151/CK-MP(62)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS-151/CK-MP(62)
Related LinksMS-151/C, MS-151/CK-MP(62) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
MS-151/CK-MP(62) Details Description
Related parts for MS-151/CK-MP(62)
IC SRAM 4MBIT 17NS 36SOJ datasheet.pdf
MODULE DDR2 512MB 244-MDIMM datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 6A TO-220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
UNDR/OVR VOLT RELAY 1 TO 150 V datasheet.pdf
KJB 61C 61#20 PIN RECP datasheet.pdf
CONN INSERT 8POS SMT SKT datasheet.pdf
HEAD FOR 1.5 SOCKET CONTACT datasheet.pdf
NAME LABEL COMP FOR 601075 datasheet.pdf
FUSE 5.5KV 2.0A datasheet.pdf