Bel Fuse Inc. MS24264R20B41S7-LC
MS24264R20B41S7-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24264R20B41S7-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 41C 41#20 SKT RECP
Datasheet Download
MS24264R20B41S7-LC.pdf
Availability of MS24264R20B41S7-LC
QUANTITY
MS24264R20B41S7-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24264R20B41S7-LC
Internal Part NumberEIS-MS24264R20B41S7-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24264R20B41S7-LC
Related LinksMS24264R2, MS24264R20B41S7-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24264R20B41S7-LC Details Description
Related parts for MS24264R20B41S7-LC
IC REG CTRLR BST PWM 8-MSOP datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .015-.022" .150" datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC RESET CIRCUIT 4.39V SOT143-4 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HDR 50POS 0.100 T/H datasheet.pdf
3.50MM EURO PLUG VERT FWE GRN 17 datasheet.pdf
762 TB SOCKET CLOSE RA datasheet.pdf
MKP 1.5UF 5% 1250VDC DRAWING T8 datasheet.pdf