Bel Fuse Inc. MS24264R22B12SN-LC
MS24264R22B12SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24264R22B12SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
MS24264R22B12SN-LC.pdf
Availability of MS24264R22B12SN-LC
QUANTITY
MS24264R22B12SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24264R22B12SN-LC
Internal Part NumberEIS-MS24264R22B12SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24264R22B12SN-LC
Related LinksMS24264R2, MS24264R22B12SN-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24264R22B12SN-LC Details Description
Related parts for MS24264R22B12SN-LC
BOARD EVAL FOR 1.8V ADP2109 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 10% 1411 datasheet.pdf
FAN BLOWER 180X40MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 8.56KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN RCPT 270POS 9COL RT ANG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 22POS SKT datasheet.pdf
COMBO 3W3 M SOD G50 F225 TIN datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf