Bel Fuse Inc. MS24266R16T10S9-LC
MS24266R16T10S9-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R16T10S9-LC
Brief Description
26500 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS24266R16T10S9-LC.pdf
Availability of MS24266R16T10S9-LC
QUANTITY
MS24266R16T10S9-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R16T10S9-LC
Internal Part NumberEIS-MS24266R16T10S9-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R16T10S9-LC
Related LinksMS24266R1, MS24266R16T10S9-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R16T10S9-LC Details Description
Related parts for MS24266R16T10S9-LC
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN MOD PLUG 10P10C SHIELDED datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
RES 4M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER SF 0/21 datasheet.pdf
LUG COPPER 1 HOLE datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS BOX MNT PIN datasheet.pdf