Bel Fuse Inc. MS24266R22T12SY-LC
MS24266R22T12SY-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS24266R22T12SY-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
MS24266R22T12SY-LC.pdf
Availability of MS24266R22T12SY-LC
QUANTITY
MS24266R22T12SY-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS24266R22T12SY-LC
Internal Part NumberEIS-MS24266R22T12SY-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS24266R22T12SY-LC
Related LinksMS24266R2, MS24266R22T12SY-LC Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
MS24266R22T12SY-LC Details Description
Related parts for MS24266R22T12SY-LC
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 340K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 300PF 200V 1111 datasheet.pdf
RES 430K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.5A 8SON datasheet.pdf
LED COOL WHITE 2PLCC SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
IGBT 1200V 100A SOT-227 datasheet.pdf
RES SMD 3.52 OHM 1W 2516 WIDE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf
OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf