Amphenol Aerospace Operations MS27467E15B97PA-USHST3
MS27467E15B97PA-USHST3 picture photo
Mfg. Part Number
MS27467E15B97PA-USHST3
Brief Description
LJT 12C 8#20 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
MS27467E15B97PA-USHST3.pdf
Availability of MS27467E15B97PA-USHST3
QUANTITY
MS27467E15B97PA-USHST3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467E15B97PA-USHST3
Internal Part NumberEIS-MS27467E15B97PA-USHST3
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467E15B97PA-USHST3
MS27467E15B97PA-USHST3 Details Description
Related parts for MS27467E15B97PA-USHST3
IC EEPROM 16KBIT 10MHZ 8MSOP datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST N-INV SOT23-5 datasheet.pdf
HEX KEY L SHAPE 12MM 10.24" datasheet.pdf
BASED LED BA9S RED datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 35POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
IC ADC CONV 16BIT LP LN 16VQFN datasheet.pdf
V/T HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CAP FILM 0.43UF 5% 2000VDC AXIAL datasheet.pdf