Amphenol Aerospace Operations MS27467E25B24P
MS27467E25B24P picture photo
Mfg. Part Number
MS27467E25B24P
Brief Description
LJT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
MS27467E25B24P.pdf
Availability of MS27467E25B24P
QUANTITY
MS27467E25B24P Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467E25B24P
Internal Part NumberEIS-MS27467E25B24P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467E25B24P
Related LinksMS27467, MS27467E25B24P Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467E25B24P Details Description
Related parts for MS27467E25B24P
CONN RING 16-20 AWG #5 STRIP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V datasheet.pdf
IC MPU I960 20MHZ 132QFP datasheet.pdf
RES SMD 931 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 150V 0606 datasheet.pdf
TRANS 2PNP 45V 0.1A SOT666 datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES 215K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf