Amphenol Aerospace Operations MS27467T15F35PB-UT
MS27467T15F35PB-UT picture photo
Mfg. Part Number
MS27467T15F35PB-UT
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS PIN
Datasheet Download
MS27467T15F35PB-UT.pdf
Availability of MS27467T15F35PB-UT
QUANTITY
MS27467T15F35PB-UT Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467T15F35PB-UT
Internal Part NumberEIS-MS27467T15F35PB-UT
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467T15F35PB-UT
Related LinksMS27467T1, MS27467T15F35PB-UT Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467T15F35PB-UT Details Description
Related parts for MS27467T15F35PB-UT
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 402 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
CONN RING POWER 14-18AWG datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.4K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCC datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE A 21 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V datasheet.pdf