Amphenol Aerospace Operations MS27467T21F41P-CG
MS27467T21F41P-CG picture photo
Mfg. Part Number
MS27467T21F41P-CG
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
Datasheet Download
MS27467T21F41P-CG.pdf
Availability of MS27467T21F41P-CG
QUANTITY
MS27467T21F41P-CG Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27467T21F41P-CG
Internal Part NumberEIS-MS27467T21F41P-CG
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27467T21F41P-CG
Related LinksMS27467T, MS27467T21F41P-CG Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27467T21F41P-CG Details Description
Related parts for MS27467T21F41P-CG
RES SMD 28.7 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONV DC-DC 75W 48VIN 5V POS-EN datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC ADC 10BIT SERIAL 16-DIP datasheet.pdf
IC SCR 50A 1000V RD91-3 datasheet.pdf
Connector Plug USB - micro A 2.0 5 Position Free Hanging (In-Line) datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 14TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 15 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC FRAM 64KBIT 20MHZ 8SOIC datasheet.pdf