Amphenol Aerospace Operations MS27468T25B24S-UHST4
MS27468T25B24S-UHST4 picture photo
Mfg. Part Number
MS27468T25B24S-UHST4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS SKT
Datasheet Download
MS27468T25B24S-UHST4.pdf
Availability of MS27468T25B24S-UHST4
QUANTITY
MS27468T25B24S-UHST4 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27468T25B24S-UHST4
Internal Part NumberEIS-MS27468T25B24S-UHST4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27468T25B24S-UHST4
Related LinksMS27468T25, MS27468T25B24S-UHST4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27468T25B24S-UHST4 Details Description
Related parts for MS27468T25B24S-UHST4
JUMPER-H1504TR/A2015R/H1504TR 4" datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER E1 QUAD 100-LQFP datasheet.pdf
FIXED IND 7.8UH 7.5A 18 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 20% 1206 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 100W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
SCR FAST SWITCH 300A 400V T70 datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
IC EEPROM 8KB SRL I2C 8TSSOP datasheet.pdf
OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR SGL POS ADJ 10-MLF datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf