Amphenol Aerospace Operations MS27472E12B35SA
MS27472E12B35SA picture photo
Mfg. Part Number
MS27472E12B35SA
Brief Description
JT 22C 22#22D SKT RECP
Datasheet Download
MS27472E12B35SA.pdf
Availability of MS27472E12B35SA
QUANTITY
MS27472E12B35SA Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27472E12B35SA
Internal Part NumberEIS-MS27472E12B35SA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27472E12B35SA
Related LinksMS27472, MS27472E12B35SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27472E12B35SA Details Description
Related parts for MS27472E12B35SA
IC REG BUCK 5V 0.5A 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 2.4V SOT23 datasheet.pdf
OSC XO 466.56MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 24.0K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
COMPACT CONSOLE FOR HL-C1 datasheet.pdf
OSC XO 64.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf