Amphenol Aerospace Operations MS27472T22B2S
MS27472T22B2S picture photo
Mfg. Part Number
MS27472T22B2S
Brief Description
JT 85C 85#22 SKT RECP
Datasheet Download
MS27472T22B2S.pdf
Availability of MS27472T22B2S
QUANTITY
MS27472T22B2S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27472T22B2S
Internal Part NumberEIS-MS27472T22B2S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27472T22B2S
Related LinksMS2747, MS27472T22B2S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27472T22B2S Details Description
Related parts for MS27472T22B2S
RES 1G OHM 2W 5% RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 6.3V 10% 0805 datasheet.pdf
RES SMD 127K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC VIDEO CROSSPOINT SWIT 44PLCC datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 70POS 2MM SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 200MW 1005 datasheet.pdf
CONN PLUG 79POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IC CPLD 384MC 5NS 176TQFP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 3.1A 55 MOHM TH datasheet.pdf
LED XLAMP 3500K WHITE 36V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 470PF 2.5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf