Amphenol Aerospace Operations MS27473T22B21SA-CGMSS4
MS27473T22B21SA-CGMSS4 picture photo
Mfg. Part Number
MS27473T22B21SA-CGMSS4
Brief Description
JT 21C 21#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27473T22B21SA-CGMSS4.pdf
Availability of MS27473T22B21SA-CGMSS4
QUANTITY
MS27473T22B21SA-CGMSS4 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27473T22B21SA-CGMSS4
Internal Part NumberEIS-MS27473T22B21SA-CGMSS4
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27473T22B21SA-CGMSS4
MS27473T22B21SA-CGMSS4 Details Description
Related parts for MS27473T22B21SA-CGMSS4
CONN HEADER 14POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 10% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 21POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 89.8K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
RES 10M OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP POLY 270UF 0.2 4V SMD datasheet.pdf