Amphenol Aerospace Operations MS27473T8B98S-UWSB1
MS27473T8B98S-UWSB1 picture photo
Mfg. Part Number
MS27473T8B98S-UWSB1
Brief Description
JT 3C 3#20 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27473T8B98S-UWSB1.pdf
Availability of MS27473T8B98S-UWSB1
QUANTITY
MS27473T8B98S-UWSB1 Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27473T8B98S-UWSB1
Internal Part NumberEIS-MS27473T8B98S-UWSB1
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27473T8B98S-UWSB1
Related LinksMS27473T8, MS27473T8B98S-UWSB1 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27473T8B98S-UWSB1 Details Description
Related parts for MS27473T8B98S-UWSB1
CONN EDGECARD 130PS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP FILM 35UF 5% 440VAC QC TERM datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
RES SMD 47K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 16PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
RES 715K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES SMD 583OHM 0.01% 1/4W J LEAD datasheet.pdf