Amphenol Aerospace Operations MS27474P10B35S
MS27474P10B35S picture photo
Mfg. Part Number
MS27474P10B35S
Brief Description
JT 13C 13#22D SKT RECP
Datasheet Download
MS27474P10B35S.pdf
Availability of MS27474P10B35S
QUANTITY
MS27474P10B35S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27474P10B35S
Internal Part NumberEIS-MS27474P10B35S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27474P10B35S
Related LinksMS27474, MS27474P10B35S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27474P10B35S Details Description
Related parts for MS27474P10B35S
IDC CABLE - AKR64B/AE64G/APK64B datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS .100" STACKER datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 50POS 5A datasheet.pdf
RES SMD 18.2KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 62PS STR DL .100 TIN datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
PAC-S300-SD25 CBL ASSY datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf