Amphenol Aerospace Operations MS27480T10C98S
MS27480T10C98S picture photo
Mfg. Part Number
MS27480T10C98S
Brief Description
JT 7C 7#20 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27480T10C98S.pdf
Availability of MS27480T10C98S
QUANTITY
MS27480T10C98S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27480T10C98S
Internal Part NumberEIS-MS27480T10C98S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27480T10C98S
Related LinksMS27480, MS27480T10C98S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27480T10C98S Details Description
Related parts for MS27480T10C98S
MODULE PIP .8-1.8V 6A SMD datasheet.pdf
CORD 14AWG 3COND M/F BLK 98" datasheet.pdf
Crystal 149.4750kHz 100ppm 11pF 10 kOhm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
SENSOR TEMP I2C/SMBUS SOT23-3 datasheet.pdf
IC AUDIO AMP datasheet.pdf
LED CBI 3MM BI-LVL BLANK/RED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
FERRITE CHIP 500 OHM 3000MA 1206 datasheet.pdf