Amphenol Aerospace Operations MS27484E12F4S
MS27484E12F4S picture photo
Mfg. Part Number
MS27484E12F4S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
JT 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
MS27484E12F4S.pdf
Availability of MS27484E12F4S
QUANTITY
MS27484E12F4S Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484E12F4S
Internal Part NumberEIS-MS27484E12F4S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484E12F4S
Related LinksMS2748, MS27484E12F4S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484E12F4S Details Description
Related parts for MS27484E12F4S
FIXED IND 1.8NH 500MA 170 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 22POS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES SMD 1.78K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 330K OHM 6SIP datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 10pF 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 14.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf