Amphenol Aerospace Operations MS27484E16B26SA-LC
MS27484E16B26SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
MS27484E16B26SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
JT 26C 26#20 SKT GRND PLUG
Datasheet Download
MS27484E16B26SA-LC.pdf
Availability of MS27484E16B26SA-LC
QUANTITY
MS27484E16B26SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of MS27484E16B26SA-LC
Internal Part NumberEIS-MS27484E16B26SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS27484E16B26SA-LC
Related LinksMS27484E1, MS27484E16B26SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
MS27484E16B26SA-LC Details Description
Related parts for MS27484E16B26SA-LC
CONN RCPT 26POS .100" SNGL VERT datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 5% 2W 4525 datasheet.pdf
MEMORY CARD COMPACTFLASH 512MB datasheet.pdf
IC MIXER 2.5GHZ DOWN CONV 20QFN datasheet.pdf
PWR MOD DC/DC 0.59-6V @ 10A SIP datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 102K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 309 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 5% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf