Amphenol Industrial MS3100A28-19SW
MS3100A28-19SW picture photo
Mfg. Part Number
MS3100A28-19SW
Brief Description
AB 10C 6#16,4#12 SKT RECP
Datasheet Download
MS3100A28-19SW.pdf
Availability of MS3100A28-19SW
QUANTITY
MS3100A28-19SW Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3100A28-19SW
Internal Part NumberEIS-MS3100A28-19SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3100A28-19SW
Related LinksMS3100A, MS3100A28-19SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3100A28-19SW Details Description
Related parts for MS3100A28-19SW
BINDING POST/BANTAM PLUG datasheet.pdf
IDC CABLE - ADM50S/AE50G/ADM50S datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
UNIVERSAL FREQUENCY TRANSDUCER datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 250V X7R 1210 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 5A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 17POS .156 R/A GOLD datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A 16MSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V datasheet.pdf