Amphenol Industrial MS3101A20-18S-RES
MS3101A20-18S-RES picture photo
Mfg. Part Number
MS3101A20-18S-RES
Brief Description
ER 9C 6#16 3#12 SKT RECP LINE
Datasheet Download
MS3101A20-18S-RES.pdf
Availability of MS3101A20-18S-RES
QUANTITY
MS3101A20-18S-RES Order Process
Ship out your order
Specifications of MS3101A20-18S-RES
Internal Part NumberEIS-MS3101A20-18S-RES
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS3101A20-18S-RES
Related LinksMS3101A2, MS3101A20-18S-RES Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
MS3101A20-18S-RES Details Description
Related parts for MS3101A20-18S-RES
CAP CER 0.027UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 5.6K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE CONFIG MULTI-FUNC 8DSBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
VARISTOR 504V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
S2C-SMT 3.50/20/180G 3.5SN BK datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS JAM NUT PIN datasheet.pdf